Čistící jíl? Powercleanse™ Daily Dual Cleanser from Glamglow

Čistící jíl? Powercleanse™ Daily Dual Cleanser from Glamglow

Rozhodně jste nic takového ještě neviděli! Obličejové bahno. Jedná se o účinnou metodu péče o naši pleť, či je to jen další trik, jak z nás dostat peníze? Glamglow na tuto otázku odpovídá ve formě Powercleanse™ Daily Dual Cleanser.

Jíl má dosti účinné vlastnosti. Obsahuje mnoho minerálů, částic a čistících substancí, které odpovídají za správnou výživu a omlazovací efekt. Jíl odstraňuje všechny toxiny a mrtvé kožní buňky a čistí póry. Kromě toho jíl uklidňuje podrážděné oblasti. Jistě se vám bude hodit v případě, že se u vás objeví akné, psoriasis, ekzém či atopická dermatitis. Co je ale nejzajímavější? Jíl je skvělý i při problémech s revma..
Glamglow se nám tyto výhody rozhodl nabídnout ve svém novém produktu. Jedná se o pěnu s jílovým obsahem. Produkt je obohacen o oleje, takže se nemusíte bát o jeho konzistenci či výdrž.

Jak je to možné?

Jíl a olej jsou v lahvičce produktu Daily Dual Cleanser’s uschovány odděleně. Zatlačením na pumpu nám na dlaň vyteče jedna dávka (jak jílu tak i oleje), která nám bude stačit na vyčištění obličeje. Přidejte trochu vody, poté vše promíchejte a aplikujte na tvář. Proveďte obličejovou masáž kruhovým pohybem a poté vše umyjte.

Co je na tomto produktu tak speciálního?

Kombinace jílu a oleje má skvělé vlastnosti. Zaprvé odstraňuje toxiny, maz a make-up (a to i v případě, že se jedná o vodotěsnou kosmetiku). Zadruhé kůži vyživuje, vyhlazuje a hydratuje. Zatřetí vytváří lipidovou vrstvu, která chrání naši kůži před slunečním zářením a znečištěním ovzduší. Začtvrté chrání naši tvář nejen samotný jíl, ale také olej z mandarinky a extrakty z hrušky, kaolinu, rýže a sóji.
Možná není válení se v bahně ani tak špatný nápad!