Equilibra – Hydratující kondicionér zvyšující objem

Equilibra – Hydratující kondicionér zvyšující objem

Italská značka Equilibra prezentuje hydratační kondicionér, který zvyšuje objem a který vám dodá hloubkovou výživu a komplexní ochranu, flexibilitu, navrácení lesku a viditelnou změnu objemu. Kondicionér od Equilibra kombinuje vitaminy, hedvábí, keratin a přirozené oleje tak, aby se produkt skvěle hodil pro péči o velmi suché vlasy. Jak tedy kondicionér této značky funguje?

Hydratační kondicionér zvyšující objem od Equilibra je kosmetikou, která je založena na rostlinném komplexu PhytoSynergia a která kombinuje regenerační vlastnosti šťávy z aloe vera, argonového oleje a keratinu z hydrolyzovaného pšeničného proteinu. Kondicionér od Equilibra s aloe vera obsahuje hedvábné proteiny, které vytváří ochranou vrstvu vlasu, zatímco keratin podporuje vlas tím, že jej řádně posílí. Kondicioner Equilibra je také bohatý na vitamin „navracející mládí“, neboli vitamin E, který má vlastnosti inhibující proces stárnutí.

Velkým plusem kosmetiky je fakt, že neobsahuje žádná umělá barviva, parabeny či alergeny a užití je tak naprosto bezpečné. I přes to všechno se ale výrobci nepodařilo zcela se vyhnout silikonům. V kondicionéru nalezneme smyvatelný silikon Amodimetikon, který je znám tím, že světlý a vlasům neškodný, nemusíte se tedy ničeho bát.

Kondicionér Equilibra Balsamo Disciplinante Idratante je kondicionérem, který kombinuje vlastnosti všech vyjmenovaných ingrediencí tak, aby dodal vlasům tu nejlepší možnou výživu. Kondicionér je hustý, krémový a velmi bohatý na živiny.

Jak kondicionér s aloe vera funguje?

Mnoho-úrovňově

  1. Hloubkově vyživuje vlasové buňky.
  2. Vyživuje vlas po celé jeho délce.
  3. Obnovuje vlasové kořínky.
  4. Obnovuje měkkost vlasů.
  5. Vytváří ochranou vrstvu.
  6. Dodává vlasům flexibilitu.
  7. Zjednodušuje česání.
  8. Dodává vlasům zdravý lesk.
  9. Viditelně zvyšuje objem vlasů.

Hydratační kondicionér zvyšující objem od Equilibra je produktem, který zajišťuje rovnováhu mezi správnou hydratací, výživou a ochranou vlasů. Kondicionér aplikujte za pomoci uklidňující vlasové masáže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *