Farmona Herbal Care – Krém s černou orchidejí

Farmona Herbal Care – Krém s černou orchidejí

Letošní nejnovější jarní výživa od Farmona Herbal Care je posilující obličejový krém s černou orchidejí pro podrážděný obličej. Má posilující, obnovující a uklidňující vlastnosti díky 91% aktivních ingrediencí. Does Black Orchid strengthening Je denní a noční krém pro podrážděnou kůži efektivní?

Účinek:

Black Orchid krém od Herbal Care je kosmetikou určenou pro péči o pokožku obličeje. Doporučuje se všem, kteří trpí podrážděnou a citlivou kůží a nepěknými změnami v obličeji. Co se věku týče, je produkt určen všem věkovým kategoriím.

Aktivní ingredience:

Obličejový krém s černou orchidejí od Farmona Herbal Care má v základu pět vyživujících ingrediencí. Speciálně vyvinutá receptura aktivních ingrediencí, které tvoří 91% kosmetiky efektivně vylepší stav kůže a její vzhled. Mělo by se také zmínit, že krém neobsahuje parabeny BHA, etanol, parafin či umělá barviva.

Extrakt z černé orchideje – zvýrazňuje pokožku, uklidňuje podráždění a působí protizánětlivě;
Calm Complex – podporuje funkci cév, posiluje je a vyztužuje jejich stěny;
Olej Perilla – silný antioxidant, regenerativní a uklidňující vlastnosti;
sladný mandlový olej – vyživuje kůži s vitaminem A a E, omlazuje ji a také ji chrání;
Inutec – vyživuje kůži a chrání ji proti podržádění.

Jak to funguje:

Farmona Herbal Care Black Orchid je efektivní kosmetikou. Její vlastnosti jsou založeny hlavně na eliminaci zarudnutí a limitaci počtu viditelně popraskaných cév. To je možné díky zvýrazňujícím vlastnostem černé orchideje a komplexu ingrediencí, které posilují cévy a jejich stěny. Aktivní ingredience krému také uklidňují kůži, eliminují záněty a vyživují a obnovují kůži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *