Giorgio Armani: Crema Nera Collection

Giorgio Armani: Crema Nera Collection

Kolekce Giorgio Armani Crema Nera se skládá z několika vyživovacích produktů. Nyní se její řady rozrostli o další tři produkty: barvící krém Crema Nuda, Olej Crema Nera Extrema Supreme a vyživovací sérum Aqua Pantelleria.

Barvící krém Crema Nuda funguje podobně jaké CC nebo BB krémy. Doporučuje se pro každý kožní typ a hlavně pro kůži, na kterou nepadá přespříliš slunečních paprsků a která je tak na mnoha místech odbarvena. Krém uklidňuje, oživuje a zajišťuje přirozený vzhled. To nejdůležitější ale je, že dokáže nahradit make-upový základ. Krém Crema Nuda je dostupný v šesti odstínech: Nude Glow, Light Glow, Fair Glow, Medium Glow, Warm Hlow a Deep Glow. Kosmetika je dodávána v zajímavé a originální nádobce s černým víkem. Konzistence produktu je na krém dosti vodnatá, ale pokud je krém správně aplikován, jednoduše se vstřebá. Klíčová je pro krásný vzhled hlavně volba odstínu.

Crema Nera Extrema Supreme Recovery oil byl vyvinut hlavně pro kůži, na které se projevují první známky stárnutí. Olej redukuje malé vrásky a odbarvení. Kromě toho tato kosmetika hydratuje, udržuje tvar obličeje a podporuje produkci kolagenu a elastinu. Produkt je dodáván v malé lahvičce s pipetou, která zajišťuje jednoduchou aplikaci. Jak krém Crema Nera Extrema Supreme od Giorgio Armani používat? Stačí na dlaň nanést dvě až tři kapky, které je potřeba následně nahřát pro jednoduchou aplikaci na obličej. Kosmetiku vmasírujte na obličej a krk kruhovými pohyby: Vyhněte se kontuře očí.

Hydratující sérum Acqua Pantelleria od Giorgio Armani se doporučuje pro zralou kůži a kůži s prvními znaky stárnutí. Kosmetika se skládá z vody bohaté na minerály z ostrova Pantelleria a proteinům bojujícím proti vráskám. Malé množství stačí pro regeneraci, vyživení a dostatečnou hydrataci kůže. Vaši kůži je potřeba nejprve vyčistit a poté na ni nanést pár kapek Acqua Pantelleria. Produkt se v rychlosti absorbuje a kůži zanechává vyživenou a zregenerovanou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *