GlamBrush – aplikátory make-upu od polské blogerky

GlamBrush – aplikátory make-upu od polské blogerky

Milovníci make-upu a dokonce i profesionální make-upoví umělci se shodnou na tom, že nákup kvalitních aplikátorů za cenu, která vás nesrazí na kolena, je téměř nemožný úkol. GlamBrush je odpovědí na tento problém. Aplikátory z Polska jsou dostupné za skvělou cenu a jsou modelovány podle populárních a ikonických štětečků MAC.

GlamBrush je produktem make-upové vlogerky Hanji Knopińska-Grzenkowiczké z kanálu digitalgirl13.GlamBrush je na poli polského make-upu naprostým hitem. Hanjiny štětečky mají vše, co by skvělé aplikátory měly mít. Aplikátory na oční a obličejový make-up byly inspirovány známými štětečky MAC. Vstupem na trh se GlamBrush stal velkým konkurentem značek jako: Maestro, Inglot či Hakuro. Štětečky se od ostatních liší krásným perlovým designem, který je na trhu s potřebami pro nanášení make-upu naprostou novinkou.

Kartáčky od digitalgirl13 jsou k dispozici v GlamShopu jednotlivě či po sadách – sada 9 modelů GlamBrush SS, základní sada 18 kartáčků a plná sada Glam Brush (27 kusů). K dispozici nám jsou kartáčky jak pro každodenní, obyčejný make-up, tak i pro nanášení speciálního make-upu. Větší aplikátory jsou označeny písmenkem T (twarz) a slouží k aplikaci make-upu na tvář. Menší kartáčky jsou k dispozici pro aplikaci make-upu na oči a jsou označeny písmenkem O (oczy). Jméno, logo, barva a tvar kartáčku jsou vlastnosti, nad kterými se dle celkového výsledku jistě dlouho přemýšlelo.

Jaké má sada GlamBrush výhody?

  1. Velmi dobrá cena v porovnání s ostatními značkami.
  2. Možnost nákupu aplikátorů jednotlivě či v sadách.
  3. Široký výběr tvarů.
  4. Speciální perlový design
  5. Vytvořeno z nejlepších materiálů.
  6. Skvělá odolnost.

Musíme také zmínit kvalitu GalmBrush. Aplikátory jsou velmi, velmi jemné, hodící se k aplikaci široké řady make-upové kosmetiky. Aplikátory jsou vyrobené z přírodních, nebarvených kozích štětin. Zbytek je vyroben z bezpečných a jemných syntetických materiálů. Polovina aplikátorů je vyrobena ze dřeva a jejich kvalita nás doslova vyzívá k tomu, abychom je všechny vyzkoušeli sami!