Infallible Sculpt – Paleta od L’Oreal Paris

Infallible Sculpt – Paleta od L’Oreal Paris

Kontura obličeje je hlavně o zvýraznění kvalit a skrytí nedokonalostí. Konturování by mělo zajistit, že se obličej bude jevit ženštěji. Přesně k tomu slouží dnešní produkt – Paleta Infallible Sculpt Contouring Palette od L’Oréal Paris. CO je na tomto produktu tak úžasného?

Infallible Sculpt; Jednoduchost

Konturová paleta je velmi šikovným každodenním pomocníkem, jelikož eliminuje potřebu nosit v kabelce dva odlišné produkty navíc. Infallible Sculpt je kontura a bronzer v jednom. Žádná pomůcka nebude jednoduší či funkčnější než tato. Na jedné straně palety je kontura a na druhé je bronzer. Produkt Infallible Sculpt Contouring Palette je dostupný ve dvou odstínech:
01 světlý/střední a 03 střední/tmavý.

Infallible Sculpt – Kvalita

L’Oreal Paris se pyšní produkty skvělé kvality a dnes hodnocená konturová paleta není žádnou výjimkou. Paleta Infallible Sculpt byla vyvinuta tak, aby receptura zajistila dlouhotrvající a opravdu dech beroucí výsledky. Kontura a bronzer mají z 60% pudrový a ze 40% gelový základ, takže se produkt s kůží skvěle promíchá. Přírodní elastomer zajišťuje dlouhotrvající a precizní účinek.

Infallible Sculpt – profesionalismus

Značka v tomto případě sází na kvalitu svých produktů, které by si klidně mohli kupovat i ti nejlepší make-upoví stylisté. Infallible Sculpt Contouring Palette je profesionální kosmetikou, která vaší tváři dodá tu nejlepší možnou konturu. Vaše pokožka bude vypadat opravdu úžasně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *