Infallible Sculpt – Paleta od L’Oreal Paris

Infallible Sculpt – Paleta od L’Oreal Paris

Kontura obličeje je hlavně o zvýraznění kvalit a skrytí nedokonalostí. Konturování by mělo zajistit, že se obličej bude jevit ženštěji. Přesně k tomu slouží dnešní produkt – Paleta Infallible Sculpt Contouring Palette od L’Oréal Paris. CO je na tomto produktu tak úžasného?

Infallible Sculpt; Jednoduchost

Konturová paleta je velmi šikovným každodenním pomocníkem, jelikož eliminuje potřebu nosit v kabelce dva odlišné produkty navíc. Infallible Sculpt je kontura a bronzer v jednom. Žádná pomůcka nebude jednoduší či funkčnější než tato. Na jedné straně palety je kontura a na druhé je bronzer. Produkt Infallible Sculpt Contouring Palette je dostupný ve dvou odstínech:
01 světlý/střední a 03 střední/tmavý.

Infallible Sculpt – Kvalita

L’Oreal Paris se pyšní produkty skvělé kvality a dnes hodnocená konturová paleta není žádnou výjimkou. Paleta Infallible Sculpt byla vyvinuta tak, aby receptura zajistila dlouhotrvající a opravdu dech beroucí výsledky. Kontura a bronzer mají z 60% pudrový a ze 40% gelový základ, takže se produkt s kůží skvěle promíchá. Přírodní elastomer zajišťuje dlouhotrvající a precizní účinek.

Infallible Sculpt – profesionalismus

Značka v tomto případě sází na kvalitu svých produktů, které by si klidně mohli kupovat i ti nejlepší make-upoví stylisté. Infallible Sculpt Contouring Palette je profesionální kosmetikou, která vaší tváři dodá tu nejlepší možnou konturu. Vaše pokožka bude vypadat opravdu úžasně.