Invisibobble. Jedná se o tu nejlepší gumičku na vlasy? Is this the best hair tie?

Invisibobble. Jedná se o tu nejlepší gumičku na vlasy? Is this the best hair tie?

Máte plné a dlouhé vlasy? Díky produktu, který vám dnes představíme si již nebudete muset dělat starosti s roztřepenými konečky a dalšími mechanickými problémy vlasů. Proč? Protože se na světlo světa dostala novinka s názvem Invisibobble.

Co je na této (na první pohled) obyčejné gumičce tak úžasného? Tato gumička na vlasy jako jedna z mála na trhu nepoškozuje vlasy. Invisibobble neláme vlasy, je voděodolná, pevná a nezpůsobuje bolesti hlavy (což klasické gumičky zvládnou, pokud jsou příliš utáhlé). Má také anti-alergenní účinky, neroztřepuje konečky (a to ať je typ vaši vlasů jakýkoliv) a celkově nemá na vlasy negativní vliv. Materiál a tvar Invisibobble má také své opodstatnění. Gumička vypadá jako smotaný telefonní drát. Materiál se velmi podobá plastu. Díky těmto dvěma faktorům nepoškozuje ani neoslabuje vlasy. Může být jednoduše svázána a zase rozvázána, na typu vlasů nezáleží.

Invisibobble má dvě kolekce vlasový gumiček; permanentní a inspirovanou cestováním („Around The World“). V první kolekci nalezneme černé, bílé, průsvitné, hnědé, růžové, oranžové, žluté a modré gumičky. V druhé kolekci nalezneme: jemně oranžovou Silky Season, modrou Universal Blue, tmavě červenou Burgundy Dream a tmavě šedou Letter From Grey. Invisibobble stojí asi 5 liber: v jednom balíku naleznete tři gumičky. Pokud vezmeme ohled na jejich výdrž, pak je cena více než přijatelná.

Je Invisibobble opravdu tak skvělým produktem? Ano i ne. Ano proto, protože vlasy nepoškozuje ani neroztřepuje. Ne, protože jemné vlásky nedokáže udržet a tak se vám při cvičení bude stávat, že se z jejích spárů některé vlasy uvolní. Kromě toho se plastový materiál nehodí na všechny typy událostí (do divadla) či ke všem typům oblečení (k elegantním šatům).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *