Invisibobble. Jedná se o tu nejlepší gumičku na vlasy? Is this the best hair tie?

Invisibobble. Jedná se o tu nejlepší gumičku na vlasy? Is this the best hair tie?

Máte plné a dlouhé vlasy? Díky produktu, který vám dnes představíme si již nebudete muset dělat starosti s roztřepenými konečky a dalšími mechanickými problémy vlasů. Proč? Protože se na světlo světa dostala novinka s názvem Invisibobble.

Co je na této (na první pohled) obyčejné gumičce tak úžasného? Tato gumička na vlasy jako jedna z mála na trhu nepoškozuje vlasy. Invisibobble neláme vlasy, je voděodolná, pevná a nezpůsobuje bolesti hlavy (což klasické gumičky zvládnou, pokud jsou příliš utáhlé). Má také anti-alergenní účinky, neroztřepuje konečky (a to ať je typ vaši vlasů jakýkoliv) a celkově nemá na vlasy negativní vliv. Materiál a tvar Invisibobble má také své opodstatnění. Gumička vypadá jako smotaný telefonní drát. Materiál se velmi podobá plastu. Díky těmto dvěma faktorům nepoškozuje ani neoslabuje vlasy. Může být jednoduše svázána a zase rozvázána, na typu vlasů nezáleží.

Invisibobble má dvě kolekce vlasový gumiček; permanentní a inspirovanou cestováním („Around The World“). V první kolekci nalezneme černé, bílé, průsvitné, hnědé, růžové, oranžové, žluté a modré gumičky. V druhé kolekci nalezneme: jemně oranžovou Silky Season, modrou Universal Blue, tmavě červenou Burgundy Dream a tmavě šedou Letter From Grey. Invisibobble stojí asi 5 liber: v jednom balíku naleznete tři gumičky. Pokud vezmeme ohled na jejich výdrž, pak je cena více než přijatelná.

Je Invisibobble opravdu tak skvělým produktem? Ano i ne. Ano proto, protože vlasy nepoškozuje ani neroztřepuje. Ne, protože jemné vlásky nedokáže udržet a tak se vám při cvičení bude stávat, že se z jejích spárů některé vlasy uvolní. Kromě toho se plastový materiál nehodí na všechny typy událostí (do divadla) či ke všem typům oblečení (k elegantním šatům).