Jak v noci ulehnout s mokrými vlasy tak, abychom ráno vypadali skvěle?

Jak v noci ulehnout s mokrými vlasy tak, abychom ráno vypadali skvěle?

Vlasy jsou jednou z hlavních zbraní každé ženy, není proto divu, že se o ně každý den staráme co nejlépe dokážeme. Péče o vlasy může být ovšem časově velmi náročná, takže se nám klidně může stát, že nám večer nezbyde čas na to, abychom si je po jejich umytí i správně osušili za použití fénu. V tom případě musíme do postele s mokrou hlavou. Stylingový specialista Creighton Bowman odhalil jeho tajemství na spánek s mokrými vlasy.

#1 Satén a hedvábí

Bavlněné povlečení může být jednou z příčin žalostného stavu vlasů, se kterým se ráno probouzíme. Pokud často chodíte spát s mokrou hlavou, porozhlédněte se po hedvábném či saténovém povlečení. Skvělou výhodou hedvábí a saténu je boj proti předčasným stárnutím.

#2 Nebojte se gumiček

Všichni jsme slyšeli o negativním vlivu culíků na naše vlasy, takže by se mohlo zdát jejich svazování na celou noc zvláštní. Jednoduchý volný culík není v žádném případě špatný nápad. Pokud použijete ke svázání culíku hedvábí (či starou silonku), nemáte se čeho bát.

#3 Těsný drdol není až taková katastrofa

Těsný cop přes noc může mít pozitivní účinek. To ale pouze v případě, že se tato metoda využije jen občasně, jelikož příliš časté použití může vlasy vysilovat. Po umytí vlasů si na horní straně hlavy vytvořte drdol, pokud si přejete, aby byly vaše vlasy ráno načechrané a vlnité.

#4 Jde to i ekologicky

Kosmeticičtí vlogeři nám doporučují přestat s užíváním tepelných stylingových metod a začít s užíváním ekologických metod kadeření. Zkuste najít tu metodu, která se nejlépe hodí právě k vašim vlasům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *