Kosmetické tipy a triky, které vám usnadní život

Kosmetické tipy a triky, které vám usnadní život

Nanášení make-upu je časově náročnou aktivitou. Tento fakt vám může potvrdit každá žena či dívka. Naštěstí ovšem existuje několik triků, díky kterým si můžete rituál aplikace ranní kosmetiky značně zkrátit. Zjistíte, jak si nanášet falešné řasy, jak čistit make-upové kartáčky a jak opět získat kontrolu nad svými rány.

Jak si nanášet falešné řasy?

Nanášení falešných řas může být velmi obtížným úkolem. Často se nám tak aplikace nemusí povést a řasy mohou vypadat uměle a neesteticky. Na jedné straně mohou ke kůži přilnout, na druhé se ale mohou odlepovat a vypadávat tak z řady. Co s tímto problémem můžeme dělat? Rozstříhejte falešné řasy na tři části a nanášejte je odděleně. Stačí se jen ujistit, že jsou všechny aplikované části falešných řas dostatečně u sebe. Pokud to nebude fungovat, přidejte nějaké jednotlivé falešné řasy.

Jak mít nad našimi vlasy kontrolu? ?

Malé vlásky, které rostou na naší vlasové linii, nejsou tak jasné jako delší vlasy. Pokud si je chcete načesat, použijte starý (ale čistý) kartáček, na kterém je nastříkáno trochu spreje na vlasy. Udržování si kudrlinek je dalším problémem, který trápí řadu žen. Můžete se s ním vypořádat dvěma způsoby. Může si tak například nastříkat vlasový sprej na ruku a poté za pomoci prstů vlasy učesat. Druhé řešení je trochu komplikovanější a časově náročnější.
Aplikujte trochu vlasového gelu a skloňte se nad miskou s horkou vodou. Počkejte dokud se vlasy neposílí.

Co dělat se zbytky vlasových stínů?

Pokud si nechcete pudrovat oblasti, ve kterých vám opadaly stíny, pak použijte trochu pásky. Pásku si omotejte okolo prstů a použijte ji pro získání trochy očních stínů z vašich tváří či oblastí, kde jich je nadbytek. Páskou si můžete čistit i vaše aplikátory. Jaké další triky používáte vy?