Nailfie – jak mít ty nejkrásnější fotografie s vašimi nehty?

Nailfie – jak mít ty nejkrásnější fotografie s vašimi nehty?

Nailfie je nejnovějším fotografickým trendem v kategorii selfie. Pro ty, kteří ještě nejsou s tímto termínem obeznámeni se ve zkratce jedná o fotografii sama sebe. Tentokrát ale nefotíme naši tvář, nýbrž… naše nehty. Pokud se o něco podobného pokusíte, zjistíte, že to v žádném případě není tak jednoduché, jak se může z počátku zdát. Jak si tedy nafotit ty nejlepší nailfies? Zde je několik triků.

#1 Vyberte si správné místo a správnou denní dobu

Pro perfektní nailfie budete potřebovat spoustu světla, jelikož samotné světlo je klíčovým prvkem každé fotografie. Nejdůležitější pro vás bude správně se světlu nastavit..

#2 Najděte si perfektní pozadí

Výběr pozadí pro naše ruce je velmi důležitým aspektem, jelikož naše nehty v kontrastu s nezajímavým pozadím nebudou vypadat tak skvěle, jak by mohly. Nailfies by se měli fotit v případě, že pozadí poskytuje skvělý kontrast našim nehtům. Pokud chcete tento kontrast objevit, musíte být kreativní a mít smysl pro estetiku

#3 Vyberte si nějakou originální momentku

Samozřejmě je to jen doporučováno, ale rozhodně byste měli své nehty ukazovat originálně. Nehty můžete ukazovat zatímco držíte jablko, zatímco se držíte za váš bok, či zatímco se zkrátka opalujete. Vše je na vás

#4 Cvičte pózy

I když se vám to může zdát divné, není přírodní a zeštíhlující pozice nic, čeho by se dalo lehce dosáhnout. Rozhodně se vám to ale podaří, pokud do cvičení dáte dostatečné úsilí. Rozhodně si ale před jakoukoliv fotografií zvedněte ruce do vzduchu, jelikož tak zamezíte zarudnutí a odbarvení.

#5 Foťte série fotografií

Dokonce ani profesionálové nejsou schopni zachytit tu perfektní fotografii na první pokus. Zkuste se vyfotit několikrát z jiných úhlů.