Pudrový sprej na vlasy Kevin Murphy DOO.OVER

Pudrový sprej na vlasy Kevin Murphy DOO.OVER

Pudrový sprej na vlasy od Kevina Murphyho zvětšuje objem a efektivně drží vlasy v jim určené poloze. Sprej DOO.OVER je založen na exotických ingrediencí, mezi které se řadí topioca, patchouliový olej a extrakt z virginského cedru. Stojí sprej za to? Má opravdu tak skvělé vlastnosti, abychom za něj mohli zaplatit tolik peněz?

Kevin Murphy má ve své nabídce opravdu širokou paletu produktů pro profesionální vlasovou péče, které jsou používány vlasovými stylisty všude na světě. Kevin Murphy byl jakožto stylista velmi zklamán kvalitou vlasových produktů, které se v branži používaly. Rozhodl se, že vytvoří kosmetickou řadu, která bude mít lehkou texturu a které bude efektivní a dostatečně silná. A přesně tyto vlastnosti má nejnovější produkt této značky – Powder Hairspray DOO.OVER.

Vlasový sprej Kevin Murphy byl vytvořen na základě vyvážených zeleninových ingrediencí. Stejně jako jakýkoliv jiný produkt od značky Kevin Murphy, i tento neobsahuje žádné sulfáty, parabeny či jakékoliv jiné škodlivé substance. Kromě toho nebyla kosmetika testována na zvířatech. I přes svoji vysokou cenu se produkt velmi často používá při vlasové stylizaci, jelikož je pro vlasovou strukturu bezpečný.

Vlastnosti vlasového spreje Kevin Murphy jsou založeny na třech základních ingrediencích. První z nich je tapioka, která viditelně zjemňuje vlasy a dodává jim hedvábnou jemnost. Použití pudrové technologie DOO.OVER od Kevina Murphyho dává hydrofilu tapioku možnost vlasům dodat objem. Kromě toho odstraňuje přebytečný maz a funguje tak podobně jako suchý šampon.

Dalšími ingrediencemi jsoukřemen z extraktu cedru a patchoulijský olej. Virginský cedr dává vlasům elasticitu, lesk a možnost jednodušší stylizace. Patchouli má ale vlastnosti stimulující obnovu buněk, díky čemuž je tento produkt značky Kevin Murphy značně vyživující.