Rouge Infusion od firmy Sephora – Jaké jsou výhody užívání tohoto produktu?

Rouge Infusion od firmy Sephora – Jaké jsou výhody užívání tohoto produktu?

Na trhu existuje velká spousta kosmetických produktů, kdy každý má jinou funkci, způsob aplikace a účinnost. Inkoust na rty je mezi klasickými prostředky vcelku novinkou. Inkoust v sobě spojuje balzám na rty a tekutou rtěnku. Tento nový trend nastartovala firma Sephora s novou kosmetickou řadou Rouge Infusion

Jaké jsou výhody inkoustu na rty?

Kvalitami řadyRouge Infusion jsou mimo jiné: tekuté skupenství, které rty neprohýbá, dlouhotrvající efekt a inovativní receptura. Všechny tyto faktory zajistí, že se do tohoto inkoustu zamilujete. Díky této řadě se Sephora poprala s největšími problémy všech žen, které bojují s make-upem na rty tím, že jim dodala:>

  • texturu a aplikátor, sloužící pro jednoduchou aplikaci,
  • recepturu, díky které se inkoust nebude rozmazávat a lepit,
  • možnost jednoduchého smytí inkoustu ,
  • ingredience, které nijakým způsobem neiritují kůži,
  • dlouhotrvající efekt, který vydrží klidně i deset hodin.

Možnost aplikace tenké vrstvy produktu umožňuje dosáhnout potřebného odstínu (od toho nejsvětlejšího až po ten nejtmavší). Sephora nabízí inkoust ve čtrnácti odstínech.

Jak Rouge Infusion od firmy Sephora používat?

Jak výdrž, tak i intenzita inkoustu na rty se zvyšují po každé další nanesené vrstvě. Toto inovativní řešení je poklona nejen profesionálním make-upistům, ale také běžným uživatelům produktů na rty. Produktu můžete aplikovat kolik jen chcete a záleží jen na tom, jak tmavého odstínu chcete docílit. Jedna vrstva inkoustu našim rtům dodá lehký nádech barvy, ale několik vrstev jim dodá opravdu plnou a sycenou barvu, kterou ohromíte. Díky speciální receptuře inkoust schne téměř okamžitě.

Pro koho se inkoust doporučuje?

Inkoust Sephora je vhodný pro každého! Od profesionálních kosmetiků až po amatérské milovníky make-upu. Rouge Infusion si zajisté díky svému dlouhotrvajícímu účinku a jednoduché aplikaci najde své místo v srdcích mnoha žen. Již se nemusíte bát toho, že byste museli během party odbíhat do koupelny, jelikož se vám roztéká make-up.