Šampón ELSEVE Magical power of essential oils

Šampón ELSEVE Magical power of essential oils

L’oreal Paris splňuje očekávání žen, které trpí problémy se suchými a nezvladatelnými vlasy. Elseve Magical Power of Essential Oils je řada produktů, které mají za cíl celkově regenerovat, hydratovat a vyživovat vlasy a oblast skalpu. Základním produktem této řady je vlasový šampón.

Jak vlastně Magical Power of Essential Oils funguje?

Výrobce nás ujišťuje, že tajemstvím správné péče o vlasy je výživa vlasů za pomoci patentované směsi šesti rostlinných olejů, která byla vytvořena v laboratořích L’oreal – jedná se o oleje z heřmánku, lnu, slunečnice, lotosového květu, tahitské gardénie a růže.
Vyživovací šampón od L’oreal kombinuje vlastnosti všech šesti olejů, díky čemuž směs pomáhá v šesti různých oblastech.

  1. Intenzivní výživa vlasových buněk díky heřmánkovému oleji.
  2. Hloubková výživa vlasu, díky lněnému oleji.
  3. Obnova zdravého lesku, díky slunečnicovému oleji.
  4. Výživa a ochrana vlasových vláken díky lotosovému květu.
  5. Eliminace problému se suchými vlasy díky oleji z gardénie.
  6. Flexibilita díky oleji z růže.

Jaké efekty má používání šampónu Elseve?

Elseve Magical Power of Essential Oils má olejovou texturu a jantarovou barvu. Za cíl má pomoci při jakémkoliv problému, který by mohl vaše vlasy trápit. Efektivní receptura vám umožní všimnout si výsledků již po první aplikaci i malé dávky produktu. Vlasy budou hebčí, jemnější, zářivější a lehčí.

Složení šesti rostlinných olejů v kosmetické řadě Magical Power of Essential Oils od L’oreal Paris má dopad v několika oblastech. Kromě toho, že vlasům dodává zdraví a krásu vám s nimi usnadňuje práci. Po použití šampónu je tak práce s vlasy
daleko jednoduší a neobjevují se tak problémy při česání.

Pokud chcete docílit těch nejlepších výsledků, vyzkoušejte 3 krokový rituál pro výživu velmi suchých vlasů – použijte Elseve Magical Power of Essential Oils, poté aplikujte kondicionér a elixír ze stejné řady.