Vlasové sérum Nanoil – protože si zasloužíte to nejlepší!

Vlasové sérum Nanoil – protože si zasloužíte to nejlepší!

Vlasy jsou slabostí snad každé ženy.

Ať už se jedná o blondýnu či brunetu, ať už mají rovné či kadeřavé vlasy, jedna věc je jasná: svým vlasům věnujete spoustu péče.

Naneštěstí se vzhled našich vlasů ne vždy shoduje s naší vizí.

Naše vlasy jsou konstantně vystavovány faktorům, které zhoršují stav našich vlasů a to ať už se jedná o vysoké teploty, bělení, barvení či mechanické poškození. Dále naše vlasy ovlivňuje spousta faktorů, které zkrátka neovlivníme: pařící slunce, mráz nebo dokonce déšť, který může na naše vlasy snášet toxické částice.

Šampony a kondicionéry nám ale bohužel nezajistí kompletní obnovu vlasů a ani nám nezajistí ideální vzhled. Šampony a kondicionéry se starají o malou kapku v moři požadavků našich vlasů.

Je na čase využít tu nejlepší možnost léčby na trhu. Nanoil nabídl ženám z celého světa opravdu dech beroucí řešení, které vlasy vyživuje, obnovuje a chrání zároveň. Sérum Nanoil je tu od toho, aby vysvobodilo co nejvíce žen z trápení spojeného s neustálou péčí o vlasy.

Produkt je dostupný ve třech různých verzích a vy tak máte možnost vybrat si ten, který se k vašim vlasům hodí nejvíce. Každý verze produktu obsahuje jinou směs olejů, kdy se každý zaměřuje na specifickou porozitu vlasů.

Tři typy vlasových olejů Nanoil nejsou tři jen tak pro nic za nic. Jejich ingredience byly speciálně vybrány a zkombinovány co se procentuální koncentrace mastných kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9 týče. Typ mastných kyselin určuje velikost částic, ze kterých je sérum vytvořeno. Úkolem molekul je dostat se do vlasů a čím nižší je vlasová porozita, tím menší musí být.

Vlasové sérum Nanoil – nejlepšíNanoil rozlišuje tři typy porozit a proto byly také vytvořeny tři typy séra na vlasy Nanoil:

  • Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou
  • Nanoil pro vlasy se střední porozitou
  • Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou

Dále je velice jednoduché definovat vlasovou porozitu. Po přečtení si detailního popisu na webových stránkách výrobce dokáže většina žen na 100% určit svoji porozitu. Pokud jste ovšem puntičkář, můžete za účelem stanovení porozity vyhledat profesionální pomoc.

Nanoil dodává vlasům komfort, výživu a hydrataci. Ingredience, ze kterých jsou séra vytvořeny se k těmto účelům využívají již desítky, mnohdy i stovky let. Kromě olejů produkt obsahuje i řadu dalších důležitých ingrediencí, které olejům pomáhají v dosažení těch nejlepších výsledků.

 Mezi těmito ingrediencemi nalezneme:

  • hedvábí – zjemňuje a dodává pružnost
  • vitamin A – reguluje funkci mazových žláz,
  • vitamin E „vitamín mládí“ zpomaluje proces a posiluje kořánky
  • pantenol – obnovuje vlas a urychluje produkci keratinu>
  • keratin – pomáhá obnovovat keratinovou strukturu vlasů
  • lanolin – vyhlazuje, zjemňuje a posiluje vlasy

Díky mikroskopickým vyživujícím částicím v přírodních olejích dokáže Nanoil obnovit a posílit celý vlas, od kořínků až po konečky. Kromě toho podporuje procesy, které se na vašem skalpu každým dnem odehrávají. Sérum dále nefunguje pouze vnitřně.

Mnoho žen připouští, že svým partnerům pomáhají při péči o vlasy či vousy. Jak ženám, tak i mužům velice vyhovuje další vlastnost tohoto kosmetického produktu: Nanoil podporuje růst vlasů!

Díky pravidelnému aplikování séra olejů se vyživí i dlouhodobě neaktivní vlasové kořínky. Vlasy se tak zahustí a po celé oblasti hlavy se objeví malé „baby“ vlásky. Celý proces růstu je pak rychlejší.

Nanoil má v kapse i další trumf – skvěle voní! Takže je jeho použití opravdová radost.