Vlasové sérum Nanoil – protože si zasloužíte to nejlepší!

Vlasové sérum Nanoil – protože si zasloužíte to nejlepší!

Vlasy jsou slabostí snad každé ženy.

Ať už se jedná o blondýnu či brunetu, ať už mají rovné či kadeřavé vlasy, jedna věc je jasná: svým vlasům věnujete spoustu péče.

Naneštěstí se vzhled našich vlasů ne vždy shoduje s naší vizí.

Naše vlasy jsou konstantně vystavovány faktorům, které zhoršují stav našich vlasů a to ať už se jedná o vysoké teploty, bělení, barvení či mechanické poškození. Dále naše vlasy ovlivňuje spousta faktorů, které zkrátka neovlivníme: pařící slunce, mráz nebo dokonce déšť, který může na naše vlasy snášet toxické částice.

Šampony a kondicionéry nám ale bohužel nezajistí kompletní obnovu vlasů a ani nám nezajistí ideální vzhled. Šampony a kondicionéry se starají o malou kapku v moři požadavků našich vlasů.

Je na čase využít tu nejlepší možnost léčby na trhu. Nanoil nabídl ženám z celého světa opravdu dech beroucí řešení, které vlasy vyživuje, obnovuje a chrání zároveň. Sérum Nanoil je tu od toho, aby vysvobodilo co nejvíce žen z trápení spojeného s neustálou péčí o vlasy.

Produkt je dostupný ve třech různých verzích a vy tak máte možnost vybrat si ten, který se k vašim vlasům hodí nejvíce. Každý verze produktu obsahuje jinou směs olejů, kdy se každý zaměřuje na specifickou porozitu vlasů.

Tři typy vlasových olejů Nanoil nejsou tři jen tak pro nic za nic. Jejich ingredience byly speciálně vybrány a zkombinovány co se procentuální koncentrace mastných kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9 týče. Typ mastných kyselin určuje velikost částic, ze kterých je sérum vytvořeno. Úkolem molekul je dostat se do vlasů a čím nižší je vlasová porozita, tím menší musí být.

Vlasové sérum Nanoil – nejlepšíNanoil rozlišuje tři typy porozit a proto byly také vytvořeny tři typy séra na vlasy Nanoil:

 • Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou
 • Nanoil pro vlasy se střední porozitou
 • Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou

Dále je velice jednoduché definovat vlasovou porozitu. Po přečtení si detailního popisu na webových stránkách výrobce dokáže většina žen na 100% určit svoji porozitu. Pokud jste ovšem puntičkář, můžete za účelem stanovení porozity vyhledat profesionální pomoc.

Nanoil dodává vlasům komfort, výživu a hydrataci. Ingredience, ze kterých jsou séra vytvořeny se k těmto účelům využívají již desítky, mnohdy i stovky let. Kromě olejů produkt obsahuje i řadu dalších důležitých ingrediencí, které olejům pomáhají v dosažení těch nejlepších výsledků.

 Mezi těmito ingrediencemi nalezneme:

 • hedvábí – zjemňuje a dodává pružnost
 • vitamin A – reguluje funkci mazových žláz,
 • vitamin E „vitamín mládí“ zpomaluje proces a posiluje kořánky
 • pantenol – obnovuje vlas a urychluje produkci keratinu>
 • keratin – pomáhá obnovovat keratinovou strukturu vlasů
 • lanolin – vyhlazuje, zjemňuje a posiluje vlasy

Díky mikroskopickým vyživujícím částicím v přírodních olejích dokáže Nanoil obnovit a posílit celý vlas, od kořínků až po konečky. Kromě toho podporuje procesy, které se na vašem skalpu každým dnem odehrávají. Sérum dále nefunguje pouze vnitřně.

Mnoho žen připouští, že svým partnerům pomáhají při péči o vlasy či vousy. Jak ženám, tak i mužům velice vyhovuje další vlastnost tohoto kosmetického produktu: Nanoil podporuje růst vlasů!

Díky pravidelnému aplikování séra olejů se vyživí i dlouhodobě neaktivní vlasové kořínky. Vlasy se tak zahustí a po celé oblasti hlavy se objeví malé „baby“ vlásky. Celý proces růstu je pak rychlejší.

Nanoil má v kapse i další trumf – skvěle voní! Takže je jeho použití opravdová radost.

22 komentářů “Vlasové sérum Nanoil – protože si zasloužíte to nejlepší!”

 1. Evelaa26

  Sérum jsem si zakoupila když jsem hledala něco, co by mi ochránilo vlasy před poškozením a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Vlasy jsou vyživené a chráněné a já si nemohu na nic stěžovat. Dokonce mi i rostou zcela nové vlasy!

  Odpovědět
 2. Aleksandra

  Neznám žádnou ženu, která by byla 100% spokojená se svými vlasy. Proto mi přijde, že ze séra může těžit opravdu každý! Zkuste to a zjistíte, jak na tom jste.

  Odpovědět
 3. Maddi

  Můj názor je ten, že oleje a hedvábí společně s keratinem fungují nejlépe!

  Odpovědět
 4. Johana456

  Já používala sprej s argonovým olejem jakožto ochranu vlasů několik let. Nikdy jsem si nechtěla kupovat směsi, o jejichž složeních nic nevím, takže jsem si vše míchala sama. Nechci mít směsi se silikony či parabeny.

  Odpovědět
 5. Čarodějka

  Tohle sérum používám a mohu ho doporučit. Mám velice suché a poškozené vlasy, takže jsem si sérum začala aplikovat asi před měsícem a už teď si mohu všimnout zlepšení! Doufám, že budou vlasy i objemnější.

  Odpovědět
 6. Dorota J

  Kvalitní produkt

  Odpovědět
 7. Anna

  Právě jsem si ho objednala a čekám na doručení. Rozhodně jej ihned začnu používat.

  Odpovědět
 8. Lucy80

  Nevím, jestli chápu, jak ty částice fungují, ale fakt fungují! Jelikož jsem začala na vysoké porozitě ale postupně se dostala až na střední porozitu. Skvělé! Jsem spokojena. Olejuji už 4 měsíce a přijde mi, že mé vlasy vypadají jako nové! Jsem spokojena

  Odpovědět
  • Marie

   S oleji mám podobnou zkušenost. Nejdříve jsem si ale vybrala špatné sérum, takže jsem zahodila trochu peněz a času, ale nic se neděje, život jde dál.

   Odpovědět
 9. Kateřina

  O tomhle séru jsem ještě nic neslyšela, ale rozhodně jej vyzkouším!

  Odpovědět
 10. Paula90

  Jsem tu trochu omylem a nikdy jsem si nic o vlasovém olejování nezjišťovala

  Odpovědět
  • Čarodějka

   Pro mě je to hlavní část péče o mé vlasy. Olejování jim opravdu dodává krásu

   Odpovědět
 11. Mája

  Já si vlasy olejuji již celou věčnost a začínám zkoušet nové oleje!

  Odpovědět
 12. Letnídívka

  Začala jsem olejovat hned, co jsem zjistila, jak pozitivní jsou recenze vlasových sér. Jsou sice trochu dražší, ale rozhodně se vyplatí!

  Odpovědět
 13. Ramona X

  Celkem dobrý, ale ne nic extra. Nevím, jestli si koupím další dávku

  Odpovědět
 14. Veronika

  Moje kamarádka toto sérám používala po těhotenství a dost jí pomohlo

  Odpovědět
 15. Jana

  Fakt, skvělé výsledky a skvělé metody aplikace. Vše funguje tak jak má a já nemohu být spokojenější.

  Odpovědět
 16. Daniela

  Pro ty, kteří stále nejsou přesvědčeni o tom, zdali začít olejovat, musím říct, že opravdu není lepší metody. Oleje pomáhají s každým problémem, který můžete mít jak s vlasy, tak s pokožkou hlavy. Stačí si zkrátka najít pro vás optimální sérum nebo olej a začít s pravidelnou aplikací.

  Odpovědět
 17. bitter_sweet

  Miluji svoje vlasy po vlasovém olejování. Tak jemné a hebké! Prostě superJ

  Odpovědět
 18. eliška_

  Jsem na sérech opravdu závislá. Respektive tady na tomto. Mám sérum pro vlasy se střendí porozitou a funguje skvěle. Fakt super

  Odpovědět
 19. Emi_La

  Miluji sérum od keratase, ale rozhodně tohle někdy zkusím

  Odpovědět
 20. Marlena

  Normálně používám klasické oleje ale po přečtení téhle recenze to MUSÍM ZKUSIT 😀

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *