Sérum na řasy Nanolash. Tři důvody pro si jej musíte pořádit i vy!

Sérum na řasy Nanolash. Tři důvody pro si jej musíte pořádit i vy!

Co je nejlepším přítelem řas? Jistě nepotřebujete žádnou nápovědu, jelikož víte, že to rozhodně není řasenka. Dnes se ženy čím dál víc upíjejí na séra na řasy. Tím nejpopulárnějším z nich je Nanolash. Pojďme si představit jeden z největších důvodů, proč byste si i vy měli toto úžasné sérum pořídit. Některé vás mohou překvapit!

Séra na řasy se v současné době používají stále ve větším množství. Jedná se o kosmetiku s koncentrovanými ingrediencemi a komplexními vlastnostmi. Hlavním úkolem je zlepšení celkového stavu řas a zlepšení jejich expresivního vzhledu. Do teď mohla tohoto efektu docílit pouze make-upová kosmetiky. V současné době se ale o dosažení těchto cílů starají řasová séra jako například Nanolash.

SÉRUM NANOLASH

  • se stará o vaše řasy, které vyživuje a posiluje,
  • stimuluje růst řas, které ztmavuje a zahušťuje.

Různé výhody sér na růst řas z nich dělají kosmetiku, kterou se jistě vyplatí používat. Kromě toho se řešení, nabízená výrobci starají o naše největší potřeby. Milujeme univerzální kosmetiku. Takže pokud sérum Nanolash zároveň vyživuje, prodlužuje a ztmavuje, není nutnost kupovat si zbytečně tři různé produkty. Kromě místa v tašce ušetříme i nějakou tu korunu a čas při aplikaci. Díky séru si nemusíte kupovat další řasenku či kondicionér. Celková léčba zabere asi šest měsíců a jedno balení produktu vám po celou dobu léčby bez problému vydrží. Ušetříte!

Ti z vás, kteří ještě neznají vlastnosti sérum pro růst řas, by mohli říct, že je to zbytečné. Mnoho lidí bere výživu řas za něco podivného, jelikož si myslí, že řasy mají zůstat takové, jaké jsou. Myslete na nynější stav vašich řas. Nyní si přečtěte o důvodech, proč se lidé rozhodnou séra na řasy používat. Garantujeme vám, že by sérum pomohlo i vám!

Důvod č.1
Oslabení řas díky kosmetickým kúrám

Sen krásných řas táhne ženy k extrémním metodám. Mnoho žen se rozhodne vyzkoušet si metodu prodloužení řas. Falešné řasy mohou při jejich nasazování a sundávání poškodit řasy přírodní. Na druhou stránku permanentní umělé řasy oslabují kořínky ještě více a po jejich odstranění jsou přírodní řasy v opravdu velice špatné kondici. Nezapomínejte, že se tu bavíme o správně provedených léčebných kúrách. Pokud se rozhodneme podstoupit tyto procedury v salónu, kde se o nás bude starat nezkušený stylista, mohou být důsledky ještě horší.

Sérum Nanolash pomáhá eliminovat poškození způsobena špatnou stylizací našich řas. Sérum regeneruje, posiluje a vyživuje oslabené řasy. Kromě toho se kořínky lépe zachytí v naší kůži, což ještě dále podpoří jejich obnovu. Léčba za pomoci séra se může provádět i tehdy, kdy nosíte umělé řasy. Užívání Nanolash řasy posílí i tak. Nanolash nerozpouští lepidlo a tak se může bez problému používat.

Důvod č. 2
Oslabení řas externími faktory

Kosmetické kúry nejsou jedinými negativními vlivy na naše řasy. I když si to neuvědomujeme, existuje množství faktorů, které mají vliv na stav našich řas. Špatná dieta, ochuzená o vitaminy a minerály se může projevit nedostatkem živin pro naše řasy. Změny počasí (mráz, vlhkost, teplo) či znečištění ovzduší (prach, částice) mohou oslabit jakýkoliv druh ochlupení, včetně našich řas.

Sérum Nanolash podporuje správnou funkci kořínků. Nejen že je stimuluje, ale také jim pomáhá v růstu. Negativní vnější vlivy se mohou projevit na procesech, které v řasách probíháají, což celkově zhorší jejich stav. Nanolashřasový kondicionérSérum na růst řas Nanolash reguluje procesy odehrávající se ve folikulích řas a zajišťuje tak jejich správnou výživu a tak i životnost. Slabé řasy také podpoří tvorbou ochranné vrstvy na každé řase. Tímto způsobem Nanolash zmírňuje působení vnějších faktorů na naše řasy.

Důvod č. 3
Poškození řas z důvodu nedostatku zkušeností

Existuje ještě jeden způsoben, jak si zhoršit stav řas – pokud nemáme my sami dostatek zkušeností. To se často děje tehdy, kdy sami nevíme, jak se o naše řasy postarat. Může to být způsobeno špatným výběrem kosmetického produktu (řasenky, odličovače), příliš silného produktu či nějakého jiného, podobného kiksu. Nejčastějším viníkem problémů s řasami je špatně prováděné odličování. Jemné řasy nemají rády tahy, drhnutí a tlak. Zkuste proto používat kosmetiky, která působí i bez drhnutí make-upu.

Existuje dobrý důvod, proč se Nanolash musí aplikovat po odlíčení make-upu. Čistá víčka jsou otevřenými dveřmi pro živiny, které se tak velmi rychle dostanou do kořínků. Po odlíčení se mohou také řasy oslabit a výsledkem nanesení séra ihned po odlíčení je jejich okamžitá hydratace a výživa.