Sérum na řasy Nanolash. Tři důvody pro si jej musíte pořádit i vy!

Sérum na řasy Nanolash. Tři důvody pro si jej musíte pořádit i vy!

Co je nejlepším přítelem řas? Jistě nepotřebujete žádnou nápovědu, jelikož víte, že to rozhodně není řasenka. Dnes se ženy čím dál víc upíjejí na séra na řasy. Tím nejpopulárnějším z nich je Nanolash. Pojďme si představit jeden z největších důvodů, proč byste si i vy měli toto úžasné sérum pořídit. Některé vás mohou překvapit!

Séra na řasy se v současné době používají stále ve větším množství. Jedná se o kosmetiku s koncentrovanými ingrediencemi a komplexními vlastnostmi. Hlavním úkolem je zlepšení celkového stavu řas a zlepšení jejich expresivního vzhledu. Do teď mohla tohoto efektu docílit pouze make-upová kosmetiky. V současné době se ale o dosažení těchto cílů starají řasová séra jako například Nanolash.

SÉRUM NANOLASH

 • se stará o vaše řasy, které vyživuje a posiluje,
 • stimuluje růst řas, které ztmavuje a zahušťuje.

Různé výhody sér na růst řas z nich dělají kosmetiku, kterou se jistě vyplatí používat. Kromě toho se řešení, nabízená výrobci starají o naše největší potřeby. Milujeme univerzální kosmetiku. Takže pokud sérum Nanolash zároveň vyživuje, prodlužuje a ztmavuje, není nutnost kupovat si zbytečně tři různé produkty. Kromě místa v tašce ušetříme i nějakou tu korunu a čas při aplikaci. Díky séru si nemusíte kupovat další řasenku či kondicionér. Celková léčba zabere asi šest měsíců a jedno balení produktu vám po celou dobu léčby bez problému vydrží. Ušetříte!

Ti z vás, kteří ještě neznají vlastnosti sérum pro růst řas, by mohli říct, že je to zbytečné. Mnoho lidí bere výživu řas za něco podivného, jelikož si myslí, že řasy mají zůstat takové, jaké jsou. Myslete na nynější stav vašich řas. Nyní si přečtěte o důvodech, proč se lidé rozhodnou séra na řasy používat. Garantujeme vám, že by sérum pomohlo i vám!

Důvod č.1
Oslabení řas díky kosmetickým kúrám

Sen krásných řas táhne ženy k extrémním metodám. Mnoho žen se rozhodne vyzkoušet si metodu prodloužení řas. Falešné řasy mohou při jejich nasazování a sundávání poškodit řasy přírodní. Na druhou stránku permanentní umělé řasy oslabují kořínky ještě více a po jejich odstranění jsou přírodní řasy v opravdu velice špatné kondici. Nezapomínejte, že se tu bavíme o správně provedených léčebných kúrách. Pokud se rozhodneme podstoupit tyto procedury v salónu, kde se o nás bude starat nezkušený stylista, mohou být důsledky ještě horší.

Sérum Nanolash pomáhá eliminovat poškození způsobena špatnou stylizací našich řas. Sérum regeneruje, posiluje a vyživuje oslabené řasy. Kromě toho se kořínky lépe zachytí v naší kůži, což ještě dále podpoří jejich obnovu. Léčba za pomoci séra se může provádět i tehdy, kdy nosíte umělé řasy. Užívání Nanolash řasy posílí i tak. Nanolash nerozpouští lepidlo a tak se může bez problému používat.

Důvod č. 2
Oslabení řas externími faktory

Kosmetické kúry nejsou jedinými negativními vlivy na naše řasy. I když si to neuvědomujeme, existuje množství faktorů, které mají vliv na stav našich řas. Špatná dieta, ochuzená o vitaminy a minerály se může projevit nedostatkem živin pro naše řasy. Změny počasí (mráz, vlhkost, teplo) či znečištění ovzduší (prach, částice) mohou oslabit jakýkoliv druh ochlupení, včetně našich řas.

Sérum Nanolash podporuje správnou funkci kořínků. Nejen že je stimuluje, ale také jim pomáhá v růstu. Negativní vnější vlivy se mohou projevit na procesech, které v řasách probíháají, což celkově zhorší jejich stav. Nanolashřasový kondicionérSérum na růst řas Nanolash reguluje procesy odehrávající se ve folikulích řas a zajišťuje tak jejich správnou výživu a tak i životnost. Slabé řasy také podpoří tvorbou ochranné vrstvy na každé řase. Tímto způsobem Nanolash zmírňuje působení vnějších faktorů na naše řasy.

Důvod č. 3
Poškození řas z důvodu nedostatku zkušeností

Existuje ještě jeden způsoben, jak si zhoršit stav řas – pokud nemáme my sami dostatek zkušeností. To se často děje tehdy, kdy sami nevíme, jak se o naše řasy postarat. Může to být způsobeno špatným výběrem kosmetického produktu (řasenky, odličovače), příliš silného produktu či nějakého jiného, podobného kiksu. Nejčastějším viníkem problémů s řasami je špatně prováděné odličování. Jemné řasy nemají rády tahy, drhnutí a tlak. Zkuste proto používat kosmetiky, která působí i bez drhnutí make-upu.

Existuje dobrý důvod, proč se Nanolash musí aplikovat po odlíčení make-upu. Čistá víčka jsou otevřenými dveřmi pro živiny, které se tak velmi rychle dostanou do kořínků. Po odlíčení se mohou také řasy oslabit a výsledkem nanesení séra ihned po odlíčení je jejich okamžitá hydratace a výživa.

15 komentářů “Sérum na řasy Nanolash. Tři důvody pro si jej musíte pořádit i vy!”

 1. Katkaaa

  Séra používám už několik let a je to taková moje denní rutina J tohle jsem ještě nezkoušela, ale rozhodně je to na mém bucket listu

  Odpovědět
 2. Irma

  Skvělé sérum! Používám ho, jelikož mi před pár týdny sundali umělé řasy a já zjistila, v jak špatném stavu jsou ty přírodní. Už jsem si ale všimla zlepšení a mohu říct, že jsem s funkcí séra opravdu spokojená.

  Odpovědět
 3. z-a-z

  Umělé řasy nosím rok, ale plánuju si je sundat a nechat oči, ať si odpočinou. Doufám, že se mi řasy při sundání těch umělých nepoškodí.

  Odpovědět
 4. Milena

  No, škoda že jsem nic takovýho neobjevila předtím, než jsem se rozhodla, že si nechám prodloužit řasy. Strašně moc řas mi vypadalo skoro okamžitě potom, co jsem si ty umělé sundala.

  Odpovědět
 5. peggy

  Toto sérum mohu opravdu doporučit. Je velice efektivní a ještě k tomu za super cenu.

  Odpovědět
  • Sammy29

   Cena není tak nízká a můžeš najít i levnější

   Odpovědět
 6. no_name

  Mám strašně citlivé oči a přijde mi, že toto sérum není nic pro mě. A to ani nemluvím o prodloužení řas

  Odpovědět
  • Meredith90

   Hele nemusíš se ničeho bát. Mám alergie a extrémně citlivou pokožku a jsem úplně v pohodě a to tohle sérum používám už nějakou tu chvíli.

   Odpovědět
 7. Líza

  Tohle sérum si aplikuju i na obočí, jelikož se posílí a prodlouží. Je fakt skvělé a nemůžu si ho vynachválit.

  Odpovědět
 8. Gréta

  Já si teda na řasy dávám ricinový olej, takže žádný sérum nepotřebuju.

  Odpovědět
 9. Kateřinka

  Dobrý produkt, ale ničím se neliší od ostatních, stejně drahých sér. Hlavní výhodou je například cena. Revitalash funguje podobně

  Odpovědět
  • Olga

   Pro mě je nanolash nejlepší, protože jsem alergik a ostatní séra mi dráždí pokožku.

   Odpovědět
 10. Brandy

  Já jsem s tímhle sérem fakt spokojená. Nanolash funguje úžasně a vydržel mi asi dva měsíce. Kdybych s ním tak neplýtval, tak určitě vydrží klidně i půl roku.

  Odpovědět
 11. MoNa

  Nikdy jsem si nenechala prodloužit řasy, ani jsem nikdy nepoužila řasenku, ale stav mých řas se i nadále zhoršoval. Moje řasy byly suché, jemné a slabé. Také neustále vypadávaly. No, potom, co jsem objevila séra na řasy, je to úplně jiná pohádka. Teď jsou moje řasy pevné, krásné a hlavně zdravé.

  Odpovědět
 12. Tina_@

  Ráda bych měla dlouhé řasy, ale prostě nic nedokážu používat pravidelně. Vždy na aplikaci zapomenu po pár dnech.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *