Lashcode – úžasná řasenka s komplexním účinkem

Řasy, které jsou maximálně definované, zakroucené a prodloužené. Přesně to vám dokáže dodat řasenka Lashcode, která byla vyvinuta s přihlédnutím k potřebám běžných žen. Kombinuje v sobě vše potřebné pro dodání optimálního make-upu a péče.

Lashcode je netypická řasenka. Každý žena v produktu najde svého nejlepšího přítele. Ať už jsou typ, délka či tvar vašich řas jakékoliv, Lashcode se o vaše řasy bez problému postará. Jedná se o univerzální, multitasking, dostupné řešení pro péči o řasy jak na povrchu, tak uvnitř jejich struktury

Bezproblémový styling

S Lashcode může mít váš make-up několik různých forem, podle účinku, který v daný moment požadujete. Můžete díky make-upu získat efekt černočerných, zvýrazněných řas. Odstín se hodí k vašim očím, které tak ještě zvýrazní. Řasenka také dodává optimální prodloužení, zahuštění, oddělení a dodání objemu, aniž by vaše řasy vypadaly uměle.

Řasenka – symbióza aplikátoru

To vše je možné díky skvěle vyvinuté receptuře a aplikátoru, který svým tvarem umožňuje aplikaci make-upu i na ta nejhůře dostupná místa. Aplikátor je pružný, optimálně tvarovaný a ideální na rovnoměrné rozprostření make-upu.

Skvělá kvalita, skvělá odolnost

Lashcode dodává make-up, který je bezchybný, přírodní a dlouhotrvající. Oči tak získají zvýraznění díky pigmentům té nejvyšší kvality. To vše bez šmouh a žmolků. Aplikace je nesmírně snadná a i když produkt není voděodolný, nemusíte se bát, že by se vám v dešti make-upu smyl.

O řasy pečující make-up

Luxusní tuba, precizní aplikátor a vysoce kvalitní ingredience. To je řasenka Lashcode, která se tak odlišuje od konkurence. Řasenka řasy nezatěžuje, vyživuje je a stará se o to, aby byly zdravé a připravené pojmout černočerné pigmenty. Lashcode je obohacena o tři rostlinné extrakty: pšeničný extrakt, sojový extrakt a baikalin skullcap. Tyto extrakty jsou dále podpořeny ve své funkci následujícími ingrediencemi: pantenolem, argininem a vitaminem E. Všechny tyto komponenty penetrují řasy, kontrolují jejich hydrataci, obnovují je, reparují poškození a urychlují jejich růst. Výsledkem je řasenka, která brání řídnutí řas a podporuje jejich růst