Jak z klasického laku na nehty vytvořit lak hybridní?

Jak z klasického laku na nehty vytvořit lak hybridní?

Již dlouhou dobu je hybridní manikúra oblíbeným trendem. Čím dál tím více žen si začalo všímat skvělého efektu této manikúry. Často se jim ale nechce utrácet za drahé procedury v salónech krásy. Pokud jste jednou z těchto žen, pak pro vás máme skvělou zprávu! Vše můžete dělat levněji, rychleji a doma.

Již jedna lahvička hybridního laku na nehty je dosti drahá, ale pokud si chcete dopřát celkovou hybridní manikúru, budete potřebovat také základ, lesk, odličovač, čistič, UV lampu a další potřebné příslušenství. Jak vám jistě došlo, celá sada hybridní manikúry stojí spoustu peněz. A co teprve barvy? Výroba barev různých hybridních laků na nehty něco stojí a ne vždy v obchodě nalezneme tu barvu, kterou potřebujeme. Kromě toho, co bychom dělali s těmi laky, které jste za posledních pár let nahromadili a které rádi používáte? Je to jednoduché! Uděláte z nich hybridní laky na nehty.

Co k tomu potřebujete?

  • Nějaký hybridní top,
  • (or) nějaký hybridní základ,
  • GELibility Stick It! (není nutné),
  • nějaký lak od jakékoliv značky, jakékoliv barvy,
  • malou nádobku sloužící pro míchání
  • lžička či jiný nástroj na míchání..

Jak z klasického laku vytvořit lak hybridní?

Milovníci hybridní manikúry, kteří již doma mají nějaké zásoby mají k dispozici způsob, jak z klasického laku vytvořit lak hybridní. Pokud chcete, aby lak získal potřebné vlastnosti hybridního laku, musíte k němu přidat speciální gel GELibility Stick It či jako u každého hybridu Top či základ – podle toho, jaké máte preference – ne méně než 10 kapek na půl lahvičky, ale ne přespříliš, jelikož by se váš lak mohl dostat do stavu, kdy je vodnatý a lepivý. Doporučujeme míchat lak s gelovým produktem v oddělené mističce za pomoci štětečku, lžičky, či jakéhokoliv jiného jednoduchého míchadla. Někteří doporučují smíchat lak s hybridním lakem 1:1. Vše záleží na vás a na efektivitě kombinace. Pokud chcete opravdu nalézt ten nejefektivnější recept, budete muset míchání laků neustále opakovat a svoje výsledky si zaznamenávat, jelikož neexistuje žádný univerzální recept. Vše záleží na kvalitě laku, hybridního laku a vašich nehtů a vaší celkové zručnosti.